۱۳۹۸ يکشنبه ۲۶ خرداد
English
صفحه اصلی
1396/12/08 تخصيص 100 ميليون تومان اعتبار به دهياري تقاب
تخصيص 100 ميليون تومان اعتبار به دهياري تقاب
مسعود قلي زاده معاون فرماندارشهرستان خوسف ظهر دوشنبه  در سفر دهگردشي به همراه نماينده مردم شهرستان هاي بيرجند،خوسف ودرميان در مجلس شوراي اسلامي و ساير مسئولان شهرستاني؛ در جمع اهالي روستاي تقاب اين شهرستان با بيان اين كه جمعيت اين روستا، هزار نفر است، اظهار كرد: از ابتداي سال جاري اعتبار خوبي به اين روستا اختصاص يافته است.

وي افزود: 100ميليون تومان از ابتداي سال جاري به دهياري روستا اعتبار تخصيص يافته است.

معاون فرماندار خوسف تصريح كرد: بيشتر مشكلات مشهود در جامعه مربوط به قوانين نيست بلكه اين تفاسيري كه از قانون مي شود، بعضا مشكلاتي را براي مردم ايجاد مي كند.

قلي زاده با بيان اين كه مردم و خصوصا روستائيان وعشاير حق بزرگي بر گردن جامعه دارند، خاطرنشان كرد: دستگاه هاي اجرايي بايستي نهايت همكاري را با مردم داشته باشند و ارباب و رجوع را در هنگام مراجعه به ادارات، معطل نكنند.

وي توجه به اشتغال روستائيان و عشاير را از ضروريات دانست و ابراز كرد:خوشبختانه در دولت يازدهم ودوازدهم اعتبارات خوبي براي بحث اشتغالزايي در روستاها در نظرگرفته شده است.

معاون فرماندار خوسف ادامه داد: از ابتداي سال جاري تاكنون،چندين جلسه با دهياران و شوراهاي اسلامي در راستاي جذب حداكثري اعتبارات اشتغالزايي روستايي برگزار شده است.

قلي زاده اضافه كرد: به منظوراحداث سد بر روي رودخانه فصلي شاهرود ميزان 100 ميليون تومان جهت انجام مطالعات اجراي طرح در نظر گرفته شده است.

وي ادامه داد: انجام هر گونه سد بر روي رودخانه نياز به مطالعاتي زيست محيطي دارد كه اگر اين مطالعات انجام نشود ممكن است خطرات زيست محيطي همچون ريزگردها به وجود آيد.

معاون فرماندار خوسف در ادامه صحبت هايش در خصوص اتلاف سگ هاي ولگرد عنوان كرد: شوراهاي اسلامي مي توانند با تصويب اين موضوع با هماهنگي اداره محيط زيست و با همكاري شهرداري خوسف نسبت به اين موضوع اقدام كنند.

قلي زاده همچنين با اشاره به مشكلات گازرساني به بلوار وليعصر روستاي تقاب، بيان كرد: بعد از گذشت مدت چهار سال اين موضوع رفع شده است  و ساكنان اين بلوار مي توانند نسبت به دريافت انشعاب اقدام كنند.

تعداد بازدید: 59
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal