۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1397/07/15 نگهداري خانه‌هاي ورزش روستايي مورد توجه قرار گيرد
نگهداري خانه‌هاي ورزش روستايي مورد توجه قرار گيرد

به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خوسف محمد شفيعي در شوراي ورزش شهرستان اظهار داشت: بايد واقعيت‌ها را در نظر بگيريم و شهرستان خوسف در بحث برخورداري از امكانات ورزشي وضعيت خوبي ندارد.

فرماندار خوسف افزود: امسال 14 خانه ورزش تجهيز شده و نگهداري مكان‌هاي ورزشي امري بسيار مهم است 

وي گفت: در جلسات قبلي كه با حضور مديركل ورزش جوانان استان برگزار شد مقرر شد 30 زمين ورزش ساحلي فوتبال و فوتسال در شهرستان  خوسف ايجاد شود كه اين امر تا پايان سال محقق خواهد شد. 

شفيعي افزود:  هيئت‌هاي ورزشي در خوسف هيچ  مكاني ندارند و از اداره كل ورزش و جوانان استان تقاضا داريم با اجاره ساختماني دو طبقه در خوسف نسبت به استقرار اداره ورزش و جوانان شهرستان مواقت كرده به طوري كه در طبقه ديگر مكاني براي هيئت‌هاي ورزشي ايجاد شود. 

فرماندار خوسف بيان كرد: تقاضا داريم نسبت به گود زور خانه‌اي كه نيمه كاره رها شده نيز اقدامي صورت گيرد. 

مديركل ورزش و جوانان خراسان جنوبي نيز در اين جلسه گفت: از آن جايي كه ورزش جزو حوزه جوانان است و جامعه مخاطب پذير از سن كم تا بالا را در بر مي‌گيرد اما با وجود همه پيامدها اقتصادي كه وجود دارد و هزينه‌هايي كه دارد بايد برنامه ريزي شود. 

مهران سرپرست افزود: خراسان جنوبي ويژگي‌هاي منحصر به فرد خاص خود را دارد كه نمي‌توان شرايط خاص آن را با ديگر نقاط مقايسه كرد. 

وي گفت: بعد از 14 سال كه پرونده ورزش استان خراسان جنوبي را مرور مي‌كنيم باشگاه معتبري در سطح ملي و مربي معتبر در سطح ملي نداريم .

مديركل ورزش و جوانان خراسان جنوبي اظهار داشت: خراسان جنوبي با توجه به ظرفيت‌هاي حوزه خود مي‌تواند گام بردارد و هر چند سرانه فضاهاي ورزشي در سطح استان به نسبت كشوري كم است اما شيوه نگاه مديريتي بايد از سطح شهرستاني خارج و دايره وسيع روستاها را هم در برگيرد. 

تعداد بازدید: 443
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal