۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1398/06/04 55 مصوبه ره‌آورد سفر استاندار خراسان جنوبي به خوسف
55 مصوبه ره‌آورد سفر استاندار خراسان جنوبي به خوسف
ستاندار خراسان جنوبي در نشست جمع‌بندي سفر 2 روزه به شهرستان خوسف گفت: هدف از سفرهاي شهرستاني اين است كه علاوه بر ديدارهاي بي واسطه با مردم و شنيدن مشكلات آنان، پروژه‌هاي نيمه تمام شهرستان‌ها را پيگيري و با تامين بودجه آنها را تعيين تكليف كنيم.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خوسف ،محمدصادق معتمديان افزود: 55 مصوبه در بخش‌هاي مختلف ورزشي، آموزشي، زيرساختي، تامين آب و صنعتي در سفر استاندار خراسان جنوبي به شهرستان خوسف تصويب شد.
وي بيان كرد: از مديران دستگاه‌هاي اجرايي و فرمانداران نيز انتظار داريم با تعاملات و چانه زني رديف‌هاي ملي را براي اتمام برخي پروژه‌ها جذب كنند، چراكه با اعتبار كنوني در استان نمي‌توان پروژه‎ها را به سرانجام مطلوب رساند.
استاندار خراسان جنوبي اظهار داشت: مصوباتي را كه در شهرستان‌ها ابلاغ مي‌شود، لازم الاجرا دانست و گفت: مديران دستگاه‌هاي اجرايي تمام توان خود را براي اجرايي كردن مصوبات سفرهاي شهرستاني به كار گيرند.
معتمديان يادآور شد: سفرهاي شهرستاني و پيگيري مطالبات مردم تاكنون تجربه موفقي بوده است چراكه در ماه‌هاي اخير در چندين حوزه اعتبارات استان چند برابر افزايش يافت.
استاندار خراسان جنوبي گفت: بايد از اعتبارات دستگاه‌هاي غيردولتي در كمك به اشتغال و سرمايه‌گذاري استفاده كنيم و در اين زمينه با حضور مسئولان كشوري تفاهم نامه‌هايي منعقد شده است.
معتمديان خطاب به مديران دستگاه‌هاي اجرايي گفت: براي كارهاي بزرگ خود را آماده كنيد.
استاندار خراسان جنوبي ادامه داد: مديران و فرمانداران بايد از اين توجه دولت و ساير بخش‌هاي حاكميتي كشور به استان نهايت استفاده را ببرند.
معتمديان اظهار داشت: شهرستان خوسف پهناور و داراي جمعيت كم است، لذا يكي از اولويت‌هاي نخست ما در اين شهرستان توسعه كشت‌هاي گلخانه‌اي است كه در مصوبات سفر نيز قيد شد.
استاندار خراسان جنوبي گفت: در مباحث توسعه‌اي ترويجي و آموزشي بايد اقدام شود استاني با اقيلم خشك و منابع محدود هستيم و بايد از تجربيات استان‌هاي موفق مانند يزد استفاده كنيم.
معتمديان عنوان كرد: شهرستان خوسف در حوزه‌ معدن و سنگ‌هاي نيمه قيمتي نيز ازظرفيت‌هاي خوبي برخوردار است كه بايد از اين ظرفيت نهايت استفاده را برد.

وي بوم‌گردي و گردشگري را يكي از اضلاع توسعه استان دانست و گفت: شهرستان خوسف از مسيرهاي عبور و مرور ساير استان‌هاست كه براي توسعه بوم‌گردي و گردشگري از ظرفيت منحصر به فردي برخوردار است.
استاندار خراسان جنوبي با اشاره به اينكه در دولت جمهوري اسلامي در حوزه گردشگري بايدها و نبايدهايي وجود دارد افزود: توسعه همه جانبه از اولويت‌هاي ماست اما توجه به ارزش‌هاي ديني و اسلامي مهم و از خطوط قرمز ماست.
 
تعداد بازدید: 414
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal