۱۳۹۹ دوشنبه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1398/09/20 تلاش مسئولين براي رفع مشكلات توليدكندگان
تلاش مسئولين براي رفع مشكلات توليدكندگان

محمد شفيعي، فرماندار خوسف نيز در اين جلسه بررسي و رفع مشكلات دامداري‌ها و مرغداري‌هاي شهرستان خوسف  با انتقاد از اينكه سه مجتمع دامداري در شهرستان وجود دارد كه برخي از آنها بيش از 20 سال از زمان واگذاري هنوز تعيين تكليف نشده است، افزود: پيگيري‌هاي بسيار زيادي از سوي شهرستان و استان صورت پذيرفته كه تاكنون به نتيجه نهايي نرسيده است.

شفيعي ادامه داد: از نظر اعتباري اين شهرستان در وضعيت خوبي قرار ندارد به طوريكه در بين يازده شهرستان در رتبه‌هاي دهم و يازدهم در ميزان تخصيص اعتبار قرار داريم.

وي تصريح كرد: بايد همه مديران تمام تلاش خود را بكار بگيرند كه مشكلات پيش روي توليد كنندگان هر چه زودتر مرتفع شود.

فرماندار خوسف گفت: با توجه به اينكه بيش از 70 درصد جمعيت شهرستان در مناطق روستايي و عشايري ساكن هستند و شغل عمده آن‌ها كشاورزي و دامداري است؛ مشكلات پيش روي توليدكنندگان پذيرفته شده نيست.

وي اظهار كرد: بسياري از افراد سعي در ايجاد حواشي دارند و از كار اصلي مديران كه همان خدمت‌رساني به مردم است بازدارند در صورتي كه در شهرستان خوسف مسئولين از هيچ تلاشي جهت رفع مشكلات فروگذار نبوده و هر مديري كه نتواند در اين راستا حركت كند حابجا خواهد شد.

شفيعي ادامه داد: در خصوص زمين‌هاي واگذار شده جهت احداث مجتمع‌هاي كشاورزي و دامداري بايد سقف زماني در نظر گرفت و بعد از آن زمان اگر عمليات عمراني طرح شروع نشود نسبت به واگذاري زمين‌ها به اشخاص ديگري اقدام شود. 
تعداد بازدید: 487
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal