۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/10/25 فرماندار شهرستان خوسف در جلسه شورای مدیریت بحران:مردم به هیچ وجه نباید دچار مشکل شوند.
فرماندار شهرستان خوسف در جلسه شورای مدیریت بحران:مردم به هیچ وجه نباید دچار مشکل شوند.
فرماندار شهرستان خوسف که در دومین جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان خوسف سخن می گفت،با بیان اینکه برودت بی سابقه هوا امکان قطع گاز را متصور ساخته است گفت:مدیران عضو شورای مدیریت بحران شهرستان باید به گونه ای اقدام کنند تا مردم به هیچ وجه دچار مشکل نشوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ، محمد علی ایمانی با بیان اینکه در کنار مردم واحدهای تولیدی و توزیعی نیز باید مورد توجه قرار گیرند گفت:باید پیش بینی های لازم انجام شود تا واحدهای تولیدی و توزیعی نیز دچار خسارت نشوند.

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان خوسف با اشاره به اینکه فشار گاز ظرف چند روز گذشته تا 90 درصد افت داشته است گفت:باید تمام داشته ها و ظرفیت های کاری و سخت افزاری شهرستان جمع بندی و احصا شود تا در زمان بحران بتوان بر اساس داشته های موجود تصمیم های لازم را اتخاذ کرد.

ایمانی با اشاره به اینکه همه باید در مدیریت شرایط کمک کنند گفت:تجهیز واحدهای مرغداری و نانوایی به سوخت جایگزین حتما باید در دستور کار قرار گیرد و در این بین دستگاه های ذی ربط نقش بسیار مهمی دارند که باید در اسرع وقت وارد کار اجرایی شوند.

مقام عالی دولت در شهرستان خوسف ،ضمن تاکید بر موضوع اطلاع رسانی به مردم در خصوص تهیه و تامین سوخت جایگزین و احتمال قطعی گاز گفت: بحث مهم اطلاع رسانی باید در دستور کار قرار گیرد تا نسبت به تهیه سوخت جایگزین در صورت قطعی گاز اقدام نمایند.

این گزارش حاکیست ،در این جلسه در خصوص تامین سوخت جایگزین مردم،واحدهای تولیدی و توزیعی،کارخانجات و ...در صورت قطعی گاز تصمیمات و تمهیدات لازم اتخاذ شد.
تعداد بازدید: 224
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal