۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/10/25 فرماندار شهرستان خوسف: بحث قطع گاز همچنان جدی است،دستگاه ها همچنان آماده باشند.
فرماندار شهرستان خوسف: بحث قطع گاز همچنان جدی است،دستگاه ها همچنان آماده باشند.
فرماندار شهرستان خوسف که صبح امروز در سومین جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان خوسف سخن می گفت،با بیان این مطلب ضمن قدردانی از مردم شریف و نجیب افزود:بحث قطعی گاز جدی است ،از این رو مردم صرفه جویی را سرلوحه قرار داده و دستگاه های اجرایی نیز همچون گذشته جدی و با تمام توان پای کار باشند تا از این شرایط عبور کنیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ، محمدعلی ایمانی افزود:از روز گذشته نقاطی به منظور توزیع نفت سفید در شهرستان شناسایی که تعدادی دارای تجهیزات کامل هستند و خرید نفت در آنها به انجام رسیده و به مقدار لازم نیز ذخیره سازی سوخت صورت گرفته است.

وی با بیان اینکه خدمت رسانی به مردم به هیچ وجه نباید دچار وقفه یا خدشه شود افزود:یکی از مهم ترین نیازمندی های مردم تامین نان آنهاست که خوشبختانه با اقداماتی که صورت گرفته سوخت جایگزین و تعویض مشعل برای تمام نانوایی ها پیش بینی شده که اقدام مناسبی برای صرفه جویی در مصرف گاز می باشد.

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان ،با بیان اینکه تامین سوخت جایگزین برای مرغداری ها و گلخانه داران از دیگر اقدامات صورت گرفته است گفت:اولین اولویت کاری در شهرستان و استان تامین گاز منازل و جلوگیری از قطع گاز خانگی است که ظرف چند روز گذشته اقدامات پیشگیرانه بسیار مناسبی صورت گرفته که جای تقدیر دارد.

وی با بیان اینکه قطعا دشمنان از شرایط موجود سو استفاده خواهند کرد افزود:عوامل زیادی در بروز این بحران تاثیرگذار بوده است که برودت بی سابقه دمای هوا ،قطع گاز وارداتی از ترکمنستان و نیز گستردگی حوزه خدمات در بخش گازرسانی خصوصا به روستاها و نقاط دورافتاده از جمله آنهاست که همه باید در این زمینه همکاری و مساعدت لازم را داشته باشند.

فرماندار شهرستان خوسف ضمن تاکید بر آمادگی دهیاران و شوراهای محترم اسلامی برای خدمت رسانی به مردم خصوصا توزیع سوخت گفت :اماکن عمومی ،مساجد،حسینیه ها و ... می بایست تجهیز،پاکسازی و آماده باشند تا در صورت نیاز مردم بتوانند در آنجا ساکن شوند.

این گزارش حاکیست ، در این جلسه هر یک از دستگاه های اجرایی عضو شورا به ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته پرداختند
تعداد بازدید: 222
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal