۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/10/27 خدمت رسانی به مردم نباید دچار کوچکترین وقفه شود
خدمت رسانی به مردم نباید دچار کوچکترین وقفه شود
فرماندار شهرستان خوسف که صبح امروز در جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان خوسف سخن می گفت با بیان این مطلب افزود:ضمن تشکر از خدمات و تلاش های اعضای شورای مدیریت بحران لازم است اقدامات به گونه ای ادامه پیدا کند تا روند خدمت رسانی به مردم دچار کوچکترین وقفه نشود.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف،محمد علی ایمانی با بیان اینکه مطابق تصمیمات متخذه جریان گاز مشترکان خانگی و مراکز درمانی نباید قطع شود افزود:مطابق پیش بینی های صورت گرفته تا 20 روز آینده روند کاهش دما ادامه خواهد داشت ،از این رو لازم است آمادگی ها و پیش بینی ها همچنان ادامه داشته باشد.

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان خوسف ،به عوامل متعدد کاهش افت فشار گاز اشاره کرد و ادامه داد:برودت بی سابقه دمای هوا گسترش دامنه خدمت رسانی و قطع گاز وارداتی از ترکمنستان و مشکلاتی که در بخش ذخیره سازی انرژی وجود دارد از جمله عواملی است که موجب افت فشار گاز شده است.

ایمانی ضمن تاکید بر مدیریت جهادی در زمینه رفع مشکلات موجود گفت:نقاطی در شهرستان شناسایی شده که قابلیت خرید و ذخیره سازی سوخت را دارند که از این تعداد نقاطی نسبت به خرید سوخت اقدام و ذخیره سازی کرده اند.

مقام عالی دولت در شهرستان خوسف ضمن تاکید بر تامین بی دغدغه سوخت مرغداران و گلخانه داران از سوی متولیان امر گفت:باید به گونه ای تدبیر شود تا این عزیزان برای دریافت سوخت خود دچار مشکل نشوند و بتوانند بدون دغدغه و نگرانی سوخت خود را دریافت کنند.

ایمانی با تاکید بر استفاده از ظرفیت بسیج و هلال احمر و سایر دستگاههای خدمات رسان گفت:انصافا در این شرایط سخت و بحرانی نظام و دولت با هنرنمایی و به کارگیری همه ظرفیت های کاری و اداری توانست از قطع گاز منازل و نانوایی ها جلوگیری کند که موضوع بسیار مهمی است.

رئیس شورای مدیریت بحران با تاکید بر بحث اطلاع رسانی و فرهنگ سازی گفت:بحث مدیریت مصرف و صرفه جویی انرژی و سوخت از جمله گاز باید به یک فرهنگ تبدیل شده و همه در رفتارهای فردی و اجتماعی خود به آن پایبند باشند تا در مواقع بحران بتوان اقدامات بهتر و موثری را به انجام رساند.

تعداد بازدید: 329
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal