۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/11/01 همه ما در قبال جهاد تبیین وظیفه بزرگی بر عهده داریم
همه ما در قبال جهاد تبیین وظیفه بزرگی بر عهده داریم
فرماندار شهرستان خوسف که در نشست با جوانان این شهرستان سخن می گفت با بیان این مطلب، افزود : همه ما در قبال جهاد تبیین و فرمایشات رهبر معظم انقلاب در این زمینه وظیفه مند بوده و باید در این زمینه به ایفای نقش بپردازیم.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ؛ محمد علی ایمانی، با اشاره به دغدغه مقام معظم رهبری در زمینه جهاد تبیین گفت: اگر در برهه ای از زمان در طول چهل و اندی سال که از عمر با برکت انقلاب اسلامی می گذرد سوء تفاهمی صورت گرفته باشد ، به دلیل عدم توجه و کوتاهی در قبال وظیفه مهم جهاد تبیین از سوی ما بوده است.

مقام عالی دولت در شهرستان خوسف ، از همراهی و مشارکت بی نظیر مردم در مدیریت بحران ناشی از برودت هوا در چند روز گذشته تشکر کرد و افزود : آنچه به برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی پس از 44 سال در جامعه ساری و جاری شده ، نتیجه همت ، مقاومت ، پایداری و همراهی و مشارکت بی بدیل مردم عزیز ما با این نظام مقدس بوده است.

ایمانی ، با اشاره به اقدامات صورت گرفته در زمینه إتمام پروژه های نیمه تمام عمرانی ، جاده های روستایی ، آب شرب سالم و بهداشتی و تقویت ارتباطات تلفنی و اینترنتی و...افزود: در انجام پروژه های مذکور علاوه بر اعتبارات سنواتی جاری ، با کمک های غیردولتی از جمله استفاده از ظرفیت بنیاد علوی و سایر پیگیری های صورت گرفته از مرکز، اعتبارات بسیار خوبی جذب شده است.

وی با بیان اینکه شهرستان خوسف دارای ظرفیت های بسیار مناسبی در حوزه های کشاورزی ، دامپروری ،صنعتی و معدنی است ، خاطر نشان ساخت : نیروی انسانی به عنوان مهم ترین ظرفیت این شهرستان مورد توجه قرار دارد که باید بیش از پیش به آن توجه کرد.

ایمانی ، در پایان با بیان اینکه شهرستان خوسف توانمندی تبدیل شدن به قطب اقتصادی شرق کشور را دارد ، اظهار امیدواری کرد ؛ با توجه ویژه به این شهرستان ، گامهای خوبی در راستای شکوفایی ظرفیت های مختلف شهرستان خوسف برداشته شده و در آینده نیز برنامه هایی در دست اجراست که مردم عزیز شهرستان اثرات آن را لمس خواهند کرد.

نماینده محترم مردم شریف شهرستان های بیرجند ، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه ، جوانی را مهمترین دوران زندگی انسان دانست و با اشاره به فرمایشات رهبر معظم انقلاب اسلامی (مد ظله العالی) در بیانیه دوم گام انقلاب در خصوص جوانان گفت : چهل سال دوم انقلاب بر عهده جوانان است چرا که این جوانان هستند که وظیفه برداشتن گام بزرگ دوم انقلاب را بر عهده دارند.

خسروی ، با اشاره به اینکه جوانان باید محصول تلاش چهل‌ساله گذشته را گسترش دهند گفت: این عزیزان آینده سازان این کشور و مملکت هستند که باید با تاسی از ارزش های اسلامی و عمل به فرمایشات رهبر معظم انقلاب، ایران را به قله های توسعه و پیشرفت برسانند.

وی به آسیب های موجود در فضای مجازی خصوصاً در زمینه جوانان اشاره کرد و با تاکید بر اینکه دشمن از فضای مجازی برای هدایت و مدیریت اغتشاشات اخیر استفاده کرد افزود: مدیریت فضای مجازی باید بیش از پیش مورد تاکید مدیران و متولیان امر قرار گیرد.

این گزارش حاکیست؛ در این جلسه هریک از جوانان منتخب به ارائه نقطه نظرات ، دیدگاه ها و مسائل و مشکلات حوزه جوانان پرداختند.

تعداد بازدید: 200
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal