۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/11/01 تأکید فرماندار شهرستان خوسف بر احساس تکلیف مسئولین در قبال مردم
تأکید فرماندار شهرستان خوسف بر احساس تکلیف مسئولین در قبال مردم
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ؛ محمد علی ایمانی با تاکید بر این مطلب در دهگردشی در روستای مهدیه افزود : انقلاب مقدس جمهوری اسلامی با روحیه ایثار به ثمر رسید و مسیر حق و حقیقت را انتخاب نمود و در طول این چهل و چهار سال از پیروزی انقلاب ، این نظام مقدس همواره با صبر و مقاومت مردم همراه بود که این همراهی بر مسئولیت ما در قبال مردم می افزاید.

ایمانی یادآور شد : در مسیر پیمودن در راه حق همواره سنگ اندازی از داخل و نظام بین الملل بوده و خواهد بود.

مقام عالی دولت در شهرستان خوسف با اشاره به مسئولیت و برنامه های خود در شهرستان خوسف گفت : تکمیل 70 پروژه نیمه تمام از جمله بیمارستان خوسف ، مجموعه های ورزشی ، فرهنگی و هنری ، رسیدگی به وضعیت آب ، جاده ، ارتباطات از جمله برنامه های با اولویت بالای در شهرستان بود که در این راستا پیگیری و اقدامات مهمی صورت پذیرفت.

فرماندار شهرستان ادامه داد : در پروژه های نیمه تمام شهرستان کارگاه ها به صورت فعال در آمده و در بحث آب بعد از سالها قطعی آب و افت فشار آب نداشتیم ، این در حالیست که در بحث ارتباطات و جاده ها و معابر روستایی نیز اقدامات مهمی صورت پذیرفت.

ایمانی با بیان اینکه شهرستان خوسف دارای ظرفیت های بسیار زیادی است ، گفت : محدودیت ها و عقب افتادگی ها و کارهای انجام نشده زیادی در این شهرستان وجود دارد که این کمبود ها به فراتر از سالهای گذشته برمی گردد.

وی خواسته های شهرستان را بسیار زیاد و منابع و اعتبارات را محدود دانست و تصریح کرد : باید از این منابع محدود حداکثر استفاده صورت پذیرد.

ایمانی در پایان اظهار امیدواری کرد : با برنامه ریزی ها و وجود محدودیت ها ، با همراهی مقامات کشوری و استانی و نماینده محترم مردم شریف بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی قدم های خوبی برای شهرستان برداشته شود.

گفتنی است در این جلسه امام جمعه محترم شهرستان ، نماینده محترم مردم شریف ، بیرجند ، خوسف و درمیان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مدیران شهرستانی نیز حضور داشتند.

تعداد بازدید: 212
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal