۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/11/02 پیک سوم سرما از امروز شروع می شود
پیک سوم سرما از امروز شروع می شود
فرماندار شهرستان خوسف که ظهر امروز در جلسه شورای مدیریت بحران شهرستان سخن می گفت با بیان اینکه با مدیریت و مشارکت همه دستگاه های عضو شورای مدیریت بحران شهرستان توانستیم از پیک اول و دوم سرمای هوا و کاهش محسوس دما عبور کنیم،این در حالیست که از صبح امروز یکشنبه دوم بهمن ماه پیک سوم سرما شروع شده و تا اواسط هفته جاری ادامه خواهد داشت.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ،محمد علی ایمانی ضمن تشکر از مشارکت و تلاش دستگاه های ذی ربط گفت:لازم است از همراهی همه مردم عزیز شهرستان در مدیریت بحران تشکر کنیم.

رئیس شورای مدیریت بحران شهرستان با بیان اینکه حمایت از اشتغال،کاهش خسارت،حفاظت از امنیت غذایی مردم و مباحث و موضوعات مرتبط با این حوزه توامان باید مورد توجه باشد گفت:شهرستان خوسف با دارا بودن 48 واحد گلخانه ای اولین شهرستان در حوزه تعداد گلخانه هاست که باید به جد مورد توجه قرار گیرد،این در شرایطی است که برای سنوات آتی سوخت و مشعل جایگزین برای گلخانه ها باید مورد تاکید و توجه باشد.

ایمانی ضمن تاکید بر تامین سوخت مدارس و آموزشگاه ها گفت:در هفته جاری امتحانات دانش آموزان باید برگزار شود،از این رو متولیان امر کمک کنند تا این مهم به انجام برسد،این در حالیست که کنکور سراسری نیز در روزهای 29 و 30 دیماه به خوبی در شهرستان برگزار شد.

فرماندار شهرستان خوسف با بیان اینکه صرفه جویی در مصرف سوخت همچنان باید مورد توجه و تاکید باشد گفت:دستگاه های اجرایی از جمله جهاد کشاورزی قبل از اتمام مهلت و در اسرع وقت نسبت به برآورد خسارات وارده به واحدهای تولیدی و کشاورزی و دامداری اقدام کنند تا بتوان سهم شهرستان را از اعتبارات بحرانی استان دریافت کرد.

فرماندار شهرستان خوسف ضمن محکومیت شدید اقدام وقیحانه اتحادیه اروپا در تحریم و تروریستی اعلام نمودن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت:همانگونه که امام راحل عظیم الشان (ره) فرمودند "اگر سپاه نبود کشور هم نبود" ما نیز سپاه قهرمان را جزوی جدایی ناپذیر از بدنه حاکمیت جمهوری اسلامی می دانیم و معتقدیم این نیروی ارزشمند مردمی در قالب پروتکل های نظامی دنیا همواره در ابعاد داخلی و خارجی در کنار ملت بزرگ ایران ایستاده و ما نیز در کنار آنها بوده و همواره حامی این نهاد مهم انقلابی خواهیم ماند.

تعداد بازدید: 299
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal