۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/11/03 تأکید فرماندار شهرستان خوسف بر رصد و پایش مداوم بازار و نظارت بر نانوایی ها
تأکید فرماندار شهرستان خوسف بر رصد و پایش مداوم بازار و نظارت بر نانوایی ها
فرماندار شهرستان خوسف که در کارگروه امنیت غذایی و آرد و نان این شهرستان سخن می گفت با تأکید بر این مطلب افزود : در راستای تامین منافع و تامین نان مردم همه نانوایی ها ملزم به رعایت یک روز تعطیلی در هفته می باشند و در ایام مرخصی سهمیه آرد نانوایی باید به نانوایی های مجاور تخصیص پیدا کند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری خوسف ؛محمد علی ایمانی با بیان اینکه باید ساعات کار ، تعطیلی ها و شماره های اعلام تخلفات و بازرسی در مقابل هر نانوایی درج شود ، یادآور شد : تأمین نیازهای اساسی و روزمره مردم برای ما دارای بالاترین میزان اهمیت می باشد.

ایمانی ضمن اشاره به ضرورت ایجاد راه اندازی مجتمع نانوایی ، خواستار شورایی مشترک متشکل از صنعت ، معدن و تجارت ، اصناف و جهادکشاورزی شهرستان جهت تعیین میزان پخت در یک ساعت مشخص و نظارت بر روند فعالیت نانوایی ها شد.

فرماندار شهرستان خوسف با تأکید بر اینکه در بحث تنظیم بازار باید کلیه اقلام و کالاهای اساسی به صورت صددرصد جذب شود ، خواستار توزیع اقلام در دورترین نقاط شهرستان شد.

ایمانی با بیان این مطلب که جلسات برای تبادل نظر و تشریک مساعی اعضا می باشد ، خواستار ارائه نقطه نظرات حاضران فراتر از جایگاه و مسئولیت و به عنوان یک شهروند شد و افزود : برای بازدهی بیشتر و تحقق خروجی جلسه حضور نمایندگانی از مردم و شوراها ضروری می باشد.

مقام عالی دولت در شهرستان خوسف با اشاره به دستور استاندار محترم بر این موضوع که آنچه در استان مصوب می شود باید به صورت متناظر در شهرستان ها اجرا شود ، خاطر نشان ساخت : آنچه در شهرستان نیز مصوب می شود مانند قانون لازم الاجرا بوده و در صورت اجراء نشدن ، دستگاهِ مسئول باید پاسخگو باشد.

در ادامه این جلسه مباحث مربوط به تنظیم بازار شهرستان مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

گفتنی است : سامان دهی فروشندگان دوره گرد سطح شهر از موضوعات مهم مطرح شده در ادامه جلسه بود .

تعداد بازدید: 246
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal