۱۳۹۷ سه شنبه ۲ بهمن
English
صفحه اصلی
1395/12/25 دستور شروع انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا
دستور شروع انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا
دكتر رحماني فضلي در ابلاغيه اي به فرمانداران و بخشداران سراسر كشور، دستور شروع انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا را صادر كرد.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خوسف و به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، رحماني فضلي وزير كشور روز گذشته در اجراي ماده 45 قانون تشكيلات وظايف و انتخابات شوراهاي اسلامي كشور و انتخاب شهرداران مصوب 1/3/1375 با اصلاحات بعدي و ماده 22 آيين نامه اجرايي انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و ماده 21 آيين نامه اجرايي انتخابات شوراهاي اسلامي روستا و بخش، دستور شروع انتخابات را صادر كرد.
بنا بر اين گزارش در اين ابلاغيه با اشاره به مفاد قانوني يادشده از فرمانداران و بخشداران خواسته شده است: بر اساس مواد 32 و33 قانون مذكور از امروز چهارشنبه مورخ 25/12/95 نسبت به تشكيل هياتهاي اجرايي و انجام ساير برنامه هاي انتخابات پنجمين دوره شوراهاي اسلامي شهر و روستا، طبق برنامه زمانبندي ابلاغي و درمهلت هاي قانوني مقرر اقدام نموده و وصول اين بخشنامه را مطابق فرم شماره 2 به ستاد انتخابات كشور اعلام نماييد.
گفتني است ثبت نام داوطلبان انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا از 30 اسفند ماه سال جاري آغاز و در ششم فروردين سال بعد، پايان مي پذيرد.
تعداد بازدید: 45
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal