۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
English
صفحه اصلی
1396/12/01 هيچ مانعي در مسير خدمت به مردم پذيرفتني نيست
هيچ مانعي در مسير خدمت به مردم پذيرفتني نيست
محمدمهدي مروج الشريعه روز يكشنبه در نشست ستاد راهبردي و مديريت اقتصاد مقاومتي در شهرستان خوسف بر ارزيابي عملكرد مديران تاكيد كرد و افزود: براي مصالح و منافع مردم هر جا لازم باشد نسبت به تغيير مديران و فرمانداران اقدام خواهد شد.
وي بيان كرد: در مراكز مهم سياسي و اقتصادي در حوزه هاي جغرافيايي جهاني و كشور قطب هاي توسعه به عنوان مراكز اقماري تعريف مي شود و مركز اقماري بار قابل توجهي از رشد نامتوازن مراكز سياسي و اقتصادي را كاهش مي دهند.
استاندار خراسان جنوبي گفت: شهرستان خوسف ( 35 كيلومتري بيرجند ) يكي از بزرگترين مراكز اقماري مركز استان است كه به خاطر مزيت هاي نسبي اهميت ويژه اي دارد.
وي افزود: نمايشگاه بين المللي مشهد از فروردين ماه به استان خراسان جنوبي اختصاص يافته است و دستگاه هاي اجرايي به شركت كنندگان در اين نمايشگاه بيشترين كمك را خواهند كرد.
مروج الشريعه با بيان اينكه سرمايه گذاران خارجي بهترين پيام رسان جمهوري اسلامي ايران خواهند بود گفت: با حمايت از دو سرمايه گذار كشور چين كه در بحث فولاد و چدن سرمايه گذاري كرده اند نبايد كوچكترين مشكل و دغدغه اي داشته باشند.
وي ادامه داد: نيروگاه 10 مگاواتي خورشيدي خوسف مراحل نهايي خود را طي مي كند و آمادگي توسعه اين نيروگاه از 10 به 200 مگاوات وجود دارد.
وي با بيان اينكه بيمارستان 32 تختخوابي شهر خوسف در اسرع وقت با تبديل به پلي كلينيك به بهره برداري خواهد رسيد گفت: ساخت بيمارستان در شهر خوسف تنها در صورت تامين اعتبار كه حداكثر طي سه سال به بهره برداري برسد در دستور كار قرار خواهد گرفت.
مقام عالي دولت در استان با اشاره به گلايه فرماندار خوسف در خصوص سخت گيري هاي بي مورد و روند طولاني صدور مجوزهاي سرمايه گذاري و اشتغالزايي در استان افزود: مديركل امور اقتصادي استانداري بايستي با برگزاري جلسات نسبت به تسهل صدور اين گونه مجوزها اقدام نمايد.
وي گفت: يكي از پايه هاي توسعه شهرستان خوسف گل نرگس است كه مي تواند به عنوان برند گل نرگس با ايجاد كارخانه اسانس گيري به توسعه اين شهرستان كمك كند.
تعداد بازدید: 52
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal