۱۳۹۹ چهارشنبه ۹ مهر
English
صفحه اصلی
1398/10/16 بزرگترين كشتارگاه صنعتي خراسان جنوبي در خوسف راه‌اندازي مي‌شود
بزرگترين كشتارگاه صنعتي خراسان جنوبي در خوسف راه‌اندازي مي‌شود
فرماندار شهرستان خوسف در شوراي دامپزشكي شهرستان با بيان اينكه در راستاي تكميل چرخه توليد دو كشتارگاه دام سبك و سنگين و طيور در شهرستان در حال احداث است اظهار داشت: براي احداث كشتارگاه‌ها زيرساخت‌هاي لازم در نظر گرفته شده و اميدواريم براي استفاده دامداران شهرستان هر چه سريعتر وارد چرخه توليد شود.

شفيعي اظهار داشت: كارخانه كرك و چرم خوسف تا سال 1400 به بهره‌برداري مي‌رسد و بزرگترين كشتارگاه صنعتي استان نيز در خوسف احداث مي‌شود كه در حال حاضر35 درصد پيشرفت فيزيكي دارد.
وي با بيان اينكه احداث ميدان دام يكي از برنامه‌هاي اجرايي در شهرستان است كه اميدواريم هر چه سريعتر احداث شود افزود: كلنگ احداث كشتارگاه دام و طيور در دهه مبارك فجر به زمين خواهد خورد و مشكل بسياري از مرغداري‌هاي شهرستان مرتفع خواهد شد.

فرماندار خوسف اظهار داشت: پيشرفت فيزيكي بزرگترين كشتارگاه صنعتي استان در 35 درصد و كارخانه كرك و چرم شهرستان نيز 20 درصد است.

شفيعي با بيان اينكه مجتمع دامداري شتر در روستاي خور تجربه موفقي نبوده است افزود: بايد براي رفع اين مشكلات اقدامات خوبي صورت پذيرد و از محل اعتبارات شهرستاني به اين مجتمع‌ها كمك خواهيم كرد انحصار كشتارگاه در استان باعث شده بسياري از مرغداري‌ها با مشكلاتي مواجه شوند

تعداد بازدید: 341
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal