۱۳۹۷ جمعه ۳۰ شهريور
English
صفحه اصلی
1396/06/31 نهادها و سمن‌هاي شهرستان براي كاهش آسيب‌هاي اجتماعي بسيج شوند
نهادها و سمن‌هاي شهرستان براي كاهش آسيب‌هاي اجتماعي بسيج شوند
محمد شفيعي صبح روز چهارشنبه در كارگروه فرهنگي و اجتماعي خوسف اظهار داشت: مهمترين بحثي كه با آن مواجه هستيم آسيب‌هاي اجتماعي است و اين آسيب‌ها يك شبه به وجود نيامده‌اند كه يك شبه از بين بروند.
به گزارش روابط عمومي فرمانداري شهرستان خوسف ؛ محمد شفيعي با بيان اينكه كاهش آسيب‌هاي اجتماعي كاري فرا دولتي است گفت: بايد تمام نهادها  و قوا و سازمان‌هاي مردم نهاد پاي كار باشند.
شفيعي از برگزاري همايش بزرگ ازدواج در 13 مهر ماه در اين شهرستان خبرداد و افزود: بايد از موازي‌كاري بپرهيزيم و در خصوص آسيب‌هاي اجتماعي نبايد جزيره‌اي عمل كنيم و اگر جزيره‌اي عمل كرديم به اهداف موردنظر نخواهيم رسيد.
وي اظهار داشت: بايد عوامل به وجود آمدن آسيب‌هاي اجتماعي را بررسي كنيم كه در همين راستا مطالعاتي در خصوص ريشه‌يابي علل به وجود آمدن آسيب‌هاي اجتماعي در حال انجام است و باتوجه به فرارسيدن ايام محرم و معنويت اين ايام مي‌توان در جهت كاهش آسيب‌ هاي اجتماعي بهره برد.
شفيعي افزود: بسياري از آسيب‌هاي اجتماعي به دليل سبك زندگي است و در راستاي كاهش اين آسيب‌ها بايد نسبت به آموزش كودكان اقدامات بيشتري صورت بپذيرد.
وي از برگزاري كلاس‌هاي آموزشي براي مديران كانال تلگرامي خبر داد و اظهار داشت: در راستاي كاهش آسيب‌هاي فضاي مجازي بايد با برنامه‌ريزي و برگزاري كلاس‌هاي آموزشي آسيب‌هاي آن را كاهش داد.
تعداد بازدید: 48
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal