۱۳۹۹ جمعه ۸ اسفند
English
صفحه اصلی
1399/10/20 درخواست فرماندار خوسف از بنیاد مستضعفان برای ایجاد صنایع فرآوری
درخواست فرماندار خوسف از بنیاد مستضعفان برای ایجاد صنایع فرآوری
محمد علی آخوندی روز چهارشنبه در نشست بررسی مشکلات شرکت وابسته به بنیاد مستضعفان در روستاهای گیو و اکبرآباد بخش ماژان افزود: اطلاع‌رسانی اقدامات و تعامل و همکاری با اهالی روستاها نقش بسیار مهمی در راستای برطرف کردن مشکلات دارد.
وی گفت: انتظارات مردم از بنیاد مستضعفان به اندازی بزرگی این بنیاد است و مردم می‌خواهند سرمایه‌گذاری‌های بیشتری در این روستاها داشته باشند.
فرماندار خوسف افزود: در این شهرستان به دلیل ظرفیت‌های فراوان در بخش کشاورزی و دامداری با توجه بیشتر به این حوزه، توسعه کارخانه و کارگاه‌های فرآوری محصولات کشاورزی می‌توان به افزایش درآمد مردم منطقه کمک کرد.
وی اظهار داشت: با توجه به اینکه اراضی و چاه‌های کشاورزی شرکت بنیاد مستضعفان در روستاهای گیو و اکبرآباد قرار دارد باید به کارگیری نیرو با اولویت جوانان این روستاها صورت گیرد.
آخوندی گفت: دهیاران به عنوان رابط بین دولت و مردم هستند و باید اقدامات این شرکت به اطلاع دهیاران برسد.
وی مشارکت مردم در کشاورزی با بنیاد مستضعفان را یکی از درخواست‌های اهالی این روستاها عنوان کرد و افزود: باید مجوزهای لازم برای اجرای این طرح توسط بنیاد مستضعفان پیگیری شود.
وی گفت: با توجه به شیوع کرونا و برگزاری کلاس‌های آموزشی در بستر اینترنت بنیاد مستضعفان می‌تواند در راستای توزیع گوشی هوشمند بین دانش‌آموزان نیازمند این منطقه به صورت رایگان اقدام کند.
فرماندار خوسف اظهار داشت: با ورود شرکت به بورس و شفاف‌سازی اطلاعات و داده‌های مالی همچنین اقدامات آنها بسیاری از ابهامات رفع خواهد شد.
وی گفت: با توجه به اینکه شهرستان خوسف در بسیاری از زیرساخت‌ها با مشکلاتی مواجه است از بنیاد مستضعفان درخواست داریم که این بنیاد به عنوان دستگاه معین این شهرستان ورود پیدا کند.
آخوندی ادامه داد: تعامل و همکاری بین همه دستگاه‌ها و مردم همچنین نهادهای حاکمیتی می‌تواند بسیاری از مشکلات را رفع کند.
تعداد بازدید: 219
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal