۱۴۰۲ شنبه ۲۰ خرداد
English
صفحه اصلی
1401/12/16 جلسه برنامه ریزی شورای ملی مسکن
جلسه برنامه ریزی شورای ملی مسکن
فرماندار شهرستان خوسف:گیرهای اداری و کاری در حوزه مسکن ملی در اسرع وقت مرتفع شوند

فرماندار شهرستان خوسف که ظهر امروز در جلسه شورای مسکن شهرستان سخن می گفت،با بیان این مطلب افزود:تمامی گیرهای اداری و مشکلات کاری که در حوزه مسکن ملی شهرستان وجود دارد باید با یک روحیه جهادی احصا و در یک برنامه زمانی مشخص در اسرع وقت مرتفع شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ،محمدعلی ایمانی احداث مسکن را از جمله مهم ترین دغدغه های دولت سیزدهم و نظام دانست و تصریح کرد:صنعت ساختمان باید بعنوان موتور محرکه اقتصاد بیش از پیش فعال شود چرا که فعال شدن صنعت ساختمان می تواند سایر حوزه های اقتصادی را فعال کرده و به رونق سایر بخش ها کمک کند.

رئیس شورای مسکن شهرستان خوسف با بیان اینکه قبل از فرا رسیدن سال نو قرعه کشی واحدهای مسکونی آغاز شود گفت:اگر مشکلی در این زمینه وجود دارد باید احصا و در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد آغاز عملیات اجرایی طرح مسکن ملی در سطح شهرستان خوسف باشیم.

ایمانی ضمن تاکید بر بهره گیری از همه ظرفیت های کاری و اداری در شهرستان برای اجرای طرح مسکن ملی گفت:عقب افتادگی هایی که در این زمینه وجود دارد باید سریعا جبران شود.

فرماندار شهرستان خوسف با بیان اینکه هیچ وقفه ای نباید در این زمینه ایجاد شود افزود:مطابق آمارهای موجود تا این لحظه 1400 نفر از متقاضیان از طریق اینترنت ثبت نام کرده اند که این امر بیانگر وجود متقاضیان ساخت و ساز در این شهرستان است و باید بعنوان یک فرصت و ظرفیت از آن بهره گیری کرد.

این گزارش حاکیست ،در این جلسه مباحث و مشکلات موجود در زمینه اجرای طرح مسکن ملی در شهرستان خوسف مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم برای حل آنها اخذ شد.
تعداد بازدید: 388
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal