۱۳۹۹ جمعه ۷ آذر
English
صفحه اصلی
1399/04/14 پیام فرماندار خوسف به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها
پیام فرماندار خوسف به مناسبت روز شهرداریها و دهیاریها
بسم الله الرحمن الرحیم
شهرداری ها و دهیاری ها مهمترین نهاد شکل گیری مدیریت شهری و روستایی هستند که با ساختار خدماتی و اجرایی خود و به عنوان بازوان اجرایی شوراهای اسلامی فرصت مغتنمی را برای توسعه، آبادانی، ارتقای سرمایه اجتماعی و امیدبخشی در جامعه فراهم کرده اند.
باید دانست در کنار عزم و اراده جدی شهرداران و دهیاران؛ راهگشای توسعه پویا برنامه ریزی علمی و دقیق و مشارکت همه جانبه مردم خواهد بود.
اینجانب با قدردانی از خدمات خالصانه، بی منت و شبانه روزی تمامی دست اندرکاران عرصه مدیریت شهری و روستایی و کارکنان پرتلاش و خدوم شهرداری ها و دهیاریها، توانمندیهای معدنی، صنعتی، کشاورزی و گردشگری از ظرفیت های بالقوه شهرستان خوسف می دانم که با تکیه بر آنها می توان موجبات پیشرفت همه جانبه را فراهم کرد.
همکاری شهرداریها و دهیاریها با سایر دستگاههای اجرایی در سال جهش تولید با رویکردهای نوآورانه و خلاقانه میتواند زمینه ساز توسعه اقتصادی، عمرانی، فرهنگی و آبادانی منطقه شود.
در پایان با تبریک مجدد چهاردهم تیرماه امیدوارم روز شهرداری و دهیاری ها، بهانه ای باشد تا مردم با خدمات این نهاد برآمده از بطن جامعه بیشتر آشنا شوند و با مشارکت هر چه بیشتر خود برای توسعه همه جانبه در روستاها و شهرها گام بردارند.
محمد شفیعی فرماندار شهرستان خوسف
تعداد بازدید: 1175
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal