۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1400/10/20 در راه‌اندازی فرماندهی انتظامی بخش جلگه ماژان تسریع شود
در راه‌اندازی فرماندهی انتظامی بخش جلگه ماژان تسریع شود
محمدعلی آخوندی روز یکشنبه در آیین تکریم و معارفه فرمانده انتظامی شهرستان خوسف، تسریع در راه‌اندازی فرماندهی انتظامی بخش جلگه ماژان را نیز خواستار شد.
وی افزود: مردم امروز مهربانی و اقتدار را توامان در نیروی انتظامی احساس می‌کنند و این نیرو یک نهاد قدرتمند و پناهگاه مردم است که در هر اتفاق و حادثه‌ای اولین تماس‌ها به دلیل اعتماد و ارتباطات این نهاد با مردم با نیروی انتظامی است.

فرماندار خوسف رسالت پلیس را ایجاد امنیت و آرامش جامعه دانست و اظهار داشت: امنیت و آرامش در جامعه نیز زمینه توسعه پایدار را فراهم می‌کند.

وی با اشاره به شرایط کشور و تهاجم دشمن‌ در قالب جنگ نرم گفت: حضور پلیس، نحوه برخورد، اعتماد و ارتباط با مردم برای از بین بردن آسیب‌های اجتماعی بسیار حایز اهمیت است.

آخوندی، خوسف را یک شهر پدافند غیرعامل برای مرکز استان دانست و افزود: با توجه به نزدیکی خوسف تا بیرجند هر گونه اقداماتی در این شهرستان مرکز استان را تحت تاثیر قرار می‌دهد.

وی گفت: طی سال‌های اخیر نیروی انتظامی در شهرستان خوسف در زمینه ایجاد ارتباط با مردم و ایجاد نظم و آرامش موفق بوده است و امیدواریم در دوران جدید این موارد تقویت شود.

فرماندار خوسف بیان کرد: شهرستان خوسف علیرغم اینکه شهرستان مرزی نیست اما در مبارزه با قاچاق مواد مخدر نقش پررنگی داشته و در سال‌های اخیر 10 شهید را تقدیم انقلاب اسلامی کرده است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی نیز در این آیین با اشاره به دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی گفت: اخلاص در زندگی، گفتار و کردار سبب شد مراسم تشییع و بزرگداشت این سردار با حضور میلیون‌ها نفر در ایران و سایر کشورها برگزار شود.

سردار ناصر فرشید افزود: در اعتقادات دینی و اعتقادی ما هست که خدمت کردن به مردم توفیق الهی و رفع نیازهای مردم، نعمت الهی است.

وی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری مبنی بر اینکه نیروی انتظامی یکی از ستون‌های امنیت کشور است و تنها سازمانی که بیشترین ارتباط با مردم را دارد گفت: خدا را شاکریم که توانسته‌ایم این اعتماد را به دست آوریم.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار داشت: از طرفی امنیت فقط وظیفه یک سازمان و نهاد نیست و همه افراد و سازمان‌ها در کشور برای حفظ و ارتقای آن وظیفه دارند.

در این آیین سرهنگ محمدحسن اکبری به عنوان فرمانده انتظامی شهرستان خوسف معرفی و از خدمات سرهنگ کاظم صادقی فرمانده قبلی تقدیر شد.
تعداد بازدید: 2227
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal