۱۴۰۱ چهارشنبه ۴ خرداد
English
صفحه اصلی
1401/02/24 یارانه مستقیم یک جراحی اقتصادی بزرگ به نفع مردم است
یارانه مستقیم یک جراحی اقتصادی بزرگ به نفع مردم است
سرپرست فرمانداری خوسف در جلسه شورای اداری شهرستان که با موضوع تودیع و معارفه امام جمعه شهرستان برگزار شد با اشاره به خدمت امام جمعه سابق گفت: امام جمعه سابق شهرستان خوسف با همگرایی، هم افزایی و هماهنگی، توانسته همدلی بسیار خوبی را بین مردم و مسئولان در شهرستان به وجود آورد.
محمد علی ایمانی با بیان اینکه فضای بسیار خوبی در خوسف ایجاد شده و با این تعامل در جهت خدمت به مردم گام برمی‌داریم ، گفت: شهرستان خوسف دیار مردمان شریف و نجیب، پر تلاش، با فضیلت، اهل ادب، علم و هنر هستند که خاندان عبادی و پدر علم و تربیت مرحوم دکتر شکوهی از افتخار بزرگ این شهرستان هستند.
وی ادامه داد: خدمت در این شهرستان و برای نظام مقدس جمهوری اسلامی فرصت مغتنمی است که باید از تجربیات گذشتگان به برکت این نظام و انقلاب حداکثر استفاده را ببریم.
سرپرست فرمانداری خوسف با بیان اینکه اسلام برنامه کامل در ابعاد سیاست، اقتصاد و فرهنگ دارد، گفت: ائمه جمعه باید به شکوفایی و تقویت این بسترها کمک کنند.
وی همچنین با اشاره به درخواست متعدد برای راه اندازی حوزه علمیه برادران در شهرستان خاطر نشان کرد: این موضوع به صورت جدی پیگیری خواهد شد.
محمد علی ایمانی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به اجرای طرح توزیع عادلانه یارانه‌ها توسط دولت افزود: تهدید امنیت غذایی در جهان بین الملل در حال رخ دادن است و اگر پیش بینی های لازم انجام نمی‌شد، در آینده با مشکلات اساسی درگیر می شدیم و باید این جراحی بزرگ در اقتصاد کشور صورت می‌گرفت.
وی با اشاره به رویکرد انقلابی و مردمی مبتنی بر اسلام دولت سیزدهم گفت: دولت مصمم است با تکیه بر ظرفیت‌های داخلی تحول اساسی در کشور ایجاد کند.
سرپرست فرمانداری خوسف افزود: شخص رئیس جمهور محترم با تمام وجود پای کار است و این همت والا را می‌توان به عنوان جهاد حیثیت یاد کنیم.
ایمانی خاطر نشان کرد در اقصی نقاط کشور توفیقات بسیار خوبی از سوی دولت ایجاد شده که در همین مدت کوتاه با اجرای برنامه‌ها نتایج آن مشهود است که یکی از آنها مدیریت و مهار بیماری کرونا بود.
وی افزود: علیرغم اینکه در گذشته مباحثی در خصوص عدم واردات واکسن مطرح شده بود اما با همه تحریم‌ها توانستیم واکسن وارد کنیم و هم اکنون تعداد فوتی‌ها بسیار کم شده است.
سرپرست فرمانداری خوسف با اشاره به تأمین اقلام و کالاهای اساسی، گفت: هر جایی که دولت توانسته به اقدامات خوبی دست پیدا کند نتیجه همراهی و مشارکت مردم بوده است.
ایمانی تاکید کرد در بحث مردمی سازی یارانه‌ها نیز که با هدف حذف واسطه‌ها و رانت خوارها اجرایی می‌شود امیدوارم مردم همکاری لازم را انجام دهند.
سرپرست فرمانداری خوسف با بیان اینکه دغدغه خاطر مقام معظم رهبری جهاد تبیین است، گفت: عادلانه کردن توزیع یارانه‌ها، با الزام مجلس، هماهنگی همه قوا و با حمایت رهبر معظم انقلاب صورت می‌گیرد.
در این جلسه از خدمات هشت ساله حجت الاسلام شاهبیگی امام جمعه شهرستان تقدیر و حجت الاسلام ابراهیم اسماعیلی به سمت امام جمعه خوسف منصوب شد.
گفتنی است حجت الاسلام شاهبیگی نیز به سمت مسئول دفتر شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان خراسان جنوبی منصوب شده بودند.
تعداد بازدید: 50
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal