۱۴۰۲ شنبه ۲۰ خرداد
English
صفحه اصلی
1401/10/19 تأکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی بر جلوگیری از ارسال دام زنده به کشتارگاه های صنعتی سایر استان ها
تأکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی بر جلوگیری از ارسال دام زنده به کشتارگاه های صنعتی سایر استان ها
تأکید معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی بر جلوگیری از ارسال دام زنده به کشتارگاه های صنعتی سایر استان ها

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی گفت : باید از ارسال دام زنده به مقصد کشتارگاه های سایر استان ها جلوگیری به عمل آید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ؛ جواد اشرفی با تأکید بر این مطلب در بازدید از کشتارگاه صنعتی قهستان شهرستان خوسف افزود : اگر دام زنده ای به هدف تهیه لاشه و گوشت به شکل صنعتی به سایر استان ها ارسال می شود ، باید از ظرفیت این کشتارگاه استفاده شده و از قابلیت ارسال لاشه به سایر استان ها استفاده شود.

وی ادامه داد : این کشتارگاه دارای ظرفیت بی نظیری است که به اذعان سازمان دامپزشکی ، جزء بهترین ها در سطح کشور می باشد و این حاکی از طرح ، ایده و همت خاصی دارد که بر مسئولیت ما مسئولان می افزاید.

اشرفی خاطر نشان کرد : ظرفیت بلا استفاده سردخانه این کشتارگاه باید مورد توجه قرار گرفته و از آن در راستای بهره برداری وذخیره سازی مورد استفاده قرار گیرد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی در این بازدید تصریح کرد : برای تکمیل زنجیره دامپروری و دامداری اقدامات و پیگیری های لازم صورت خواهد پذیرفت.

فرماندار شهرستان خوسف در این بازدید با تشکر از تلاش های صورت گرفته توسط معاون هماهنگی امور اقتصادی برای صنعت و اقتصاد استان خراسان جنوبی و شهرستان خوسف بر تلاش برای استفاده حداکثری از ظرفیت های این کشتارگاه تاکید کرد.

ایمانی افزود : شهرستان خوسف دارای ظرفیت بسیار بالایی است که فعال نمودن آنها از توان شهرستان خارج است و عنایت ویژه مسئولین استان و کشور را می طلبد.

محمد علی ایمانی مسائل و مشکلات حوزه های اقتصادی را مطرح و خواست تدابیر ویژه در کارگروه تسهیل و رفع موانع شد.

گفتنی است تعدادی از مسئولین استانی و شهرستانی نیز در این بازدید حضور داشتند.

این گزارش حاکیست کشتارگاه صنعتی قهستان بزرگترین کشتارگاه صنعتی دام شرق کشور در منطقه آرک شهرستان خوسف واقع شده است.

تعداد بازدید: 310
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal