۱۴۰۱ يکشنبه ۱۲ تير
English
صفحه اصلی
1401/03/31 برگزاری جلسه هماهنگی ستاد غدیر شهرستان خوسف
برگزاری جلسه هماهنگی ستاد غدیر شهرستان خوسف


نشست هماهنگی ستاد غدیر با هدف برگزاری هرچه با شکوه تر برنامه های فرهنگی و هنری شهرستان خوسف در ایام عید غدیر، با حضور سرپرست فرمانداری شهرستان و اعضای این ستاد در سالن جلسات فرمانداری خوسف برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف، محمدعلی ایمانی سرپرست فرمانداری شهرستان، با بیان اهمیت عید غدیر در نزد مسلمانان به ویژه شیعیان، تاکید کرد : پیام واقعه غدیر با توجه به محتوا و مضمون گسترده آن ، برای همه انسان ها و بشریت است.

سرپرست فرمانداری شهرستان با اشاره به عظمت عید غدیر در تاریخ اسلام، تاثیر عید غدیر را از همه اعیاد بالاتر دانست و یادآور شد تکلیف امت اسلامی در زمینه هدایت و حکومت در حادثه غدیر مشخص شد.

ایمانی در ادامه عید غدیر را فرصت مغتنمی، برای نشر آموزه های اسلام دانست و افزود : باید از ظرفیت های فضای مجازی برای تبلیغ دین اسلام بهترین استفاده را کنیم.

وی خواستار استفاده از همه ظرفیت های زمانی و مکانی برای برگزاری هر چه باشکوه تر این مراسم شد و افزود : هدف این ستاد، هماهنگی و برنامه ریزی های لازم در شهرستان برای برگزاری هر چه بهتر این مراسم می باشد.

درادامه این جلسه رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان گزارشی از عملکرد سال گذشته ستاد غدیر ارائه داد و اعضای ستاد نظرات و برنامه های خود را در خصوص بهتر برگزار شدن این مراسم بیان نمودند.

گفتنی است در این جلسه مقرر شد 6 کمیته با عنوان های کمیته مالی و پشتیبانی، کمیته علمی و پژوهشی، کمیته فرهنگی و آموزشی و فضای مجازی،کمیته امور بانوان، کمیته تبلیغات و فضاسازی محیطی و کمیته نوجوانان تشکیل گردد.

همچنین مقرر شد ظرف یک هفته هر کدام از کمیته ها برنامه های کاری خود را برای هماهنگی هر چه بیشتر اعلام نمایند.
تعداد بازدید: 96
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal