۱۴۰۲ يکشنبه ۶ فروردين
English
صفحه اصلی
1401/12/16 جلسه برنامه ریزی شورای ملی مسکن
جلسه برنامه ریزی شورای ملی مسکن
فرماندار شهرستان خوسف:گیرهای اداری و کاری در حوزه مسکن ملی در اسرع وقت مرتفع شوند

فرماندار شهرستان خوسف که ظهر امروز در جلسه شورای مسکن شهرستان سخن می گفت،با بیان این مطلب افزود:تمامی گیرهای اداری و مشکلات کاری که در حوزه مسکن ملی شهرستان وجود دارد باید با یک روحیه جهادی احصا و در یک برنامه زمانی مشخص در اسرع وقت مرتفع شوند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ،محمدعلی ایمانی احداث مسکن را از جمله مهم ترین دغدغه های دولت سیزدهم و نظام دانست و تصریح کرد:صنعت ساختمان باید بعنوان موتور محرکه اقتصاد بیش از پیش فعال شود چرا که فعال شدن صنعت ساختمان می تواند سایر حوزه های اقتصادی را فعال کرده و به رونق سایر بخش ها کمک کند.

رئیس شورای مسکن شهرستان خوسف با بیان اینکه قبل از فرا رسیدن سال نو قرعه کشی واحدهای مسکونی آغاز شود گفت:اگر مشکلی در این زمینه وجود دارد باید احصا و در کوتاه ترین زمان ممکن شاهد آغاز عملیات اجرایی طرح مسکن ملی در سطح شهرستان خوسف باشیم.

ایمانی ضمن تاکید بر بهره گیری از همه ظرفیت های کاری و اداری در شهرستان برای اجرای طرح مسکن ملی گفت:عقب افتادگی هایی که در این زمینه وجود دارد باید سریعا جبران شود.

فرماندار شهرستان خوسف با بیان اینکه هیچ وقفه ای نباید در این زمینه ایجاد شود افزود:مطابق آمارهای موجود تا این لحظه 1400 نفر از متقاضیان از طریق اینترنت ثبت نام کرده اند که این امر بیانگر وجود متقاضیان ساخت و ساز در این شهرستان است و باید بعنوان یک فرصت و ظرفیت از آن بهره گیری کرد.

این گزارش حاکیست ،در این جلسه مباحث و مشکلات موجود در زمینه اجرای طرح مسکن ملی در شهرستان خوسف مورد بحث و بررسی قرار گرفته و تصمیمات لازم برای حل آنها اخذ شد.
تعداد بازدید: 150
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal