۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1402/05/29 تنش آبی پایان هفته های بخش ماژان خوسف در حال رفع شدن
تنش آبی پایان هفته های بخش ماژان خوسف در حال رفع شدن
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ؛ سید علی حسینی در جمع خبرنگاران با اشاره به مشکلات آبی در شهرستان خوسف بیان کرد: در چند مدت اخیر، قطعی آب چند ساعته در آخرهای هفته در بخش ماژان از جمله مشکلات پیش رو بود.

وی ادامه داد: مشکلی چندین و چند ساله که معمولاً با شروع فصل تابستان و افزایش جمعیت در آخرهای هفته شدت می‌گیرد و باعث تنش آبی در روستاهای مجتمع آبرسانی ماژان می‌شود.

حسینی اظهار کرد: مجتمع آبرسانی ماژان از قدیمی‌ترین مجتمع‌های آبرسانی خراسان بزرگ و دارای هدررفت بالای آب به دلیل فرسودگی شبکه است.

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان کرد: یکی از دغدغه‌های مهم، شناسایی راهکارهای کوتاه مدت و میان مدت برای رفع این مشکل به خصوص در بخش ماژان بود.

وی با بیان اینکه با توجه به اهمیت مشکل، موضوع در سطح استان پیگیری شد، گفت: با دستور استاندار، جلسه‌ای کارشناسی با حضور مدیر کل آب و فاضلاب و معاونان در فرمانداری شهرستان برگزار و راهکارهای کوتاه مدت و میان مدت حل مشکل شناسایی شد.

حسینی اظهار کرد: عملیات اجرایی تجهیز چاه و انتقال آب به شبکه آبرسانی مجتمع ماژان با حمایت کامل متولیان طی یک ماه گذشته آغاز شده و در حال اجرا است.

وی بیان کرد: در همین مدت کوتاه با حرکتی جهادی چاله کنی، لوله گذاری و جوشکاری لوله‌ها انجام پذیرفته و برق‌رسانی به چاه به پیمانکار محول شده است.

سرپرست فرمانداری خوسف گفت : با توجه به پیگیری‌های مداوم و روزانه به مردم ماژان قول می‌دهیم به زودی کم آبی آخر هفته‌های ماژان نشینان رفع و 42 روستا و شهر ماژان از آن بهره مند می‌شوند.
تعداد بازدید: 227
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal