۱۴۰۲ جمعه ۷ مهر
English
صفحه اصلی
1402/06/06 افتتاح  24/5 میلیارد پروژه در پنجمین روز از هفته دولت در شهرستان خوسف
افتتاح 24/5 میلیارد پروژه در پنجمین روز از هفته دولت در شهرستان خوسف
در پنجمین روز از هفته دولت 24/5 میلیارد پروژه در شهرستان خوسف با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع استاندار و سرپرست فرمانداری شهرستان خوسف افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ؛ این مراسم با همراهی امام جمعه خوسف ، جمعی از مدیران استانی و شهرستانی برگزار شد.

 برنامه های پنجمین روز از هفته دولت با غبارروبی و عطر افشانی مزار شهدای خوسف آغاز شد.
 
 
 درشروع افتتاح برنامه های عمرانی شهرستان خوسف ، میدان ثارالله شهر خوسف به متراژ 750 متر مربع با اعتبار 600 میلیون و آسفالت معابر به طول 10000 متر مربع با اعتبار 2 میلیارد تومان افتتاح شد.
 
 
 
در ادامه برنامه های پنجمین روز از هفته دولت ، چمن مصنوعی روستای نصرآباد با حضور معاون توسعه مدیریت و‌ منابع استاندار و سرپرست فرمانداری شهرستان خوسف افتتاح شد.

اعتبار اجرای این پروژه ورزشی که با مشارکت بنیاد علوی ، دهیاری و شوراهای اسلامی روستاهای نصر آباد و بین آباد صورت گرفته ،  بالغ بر 2 میلیارد و 600 میلیون بوده است.
 
 
 
 
 افتتاح طرح هادی کریم آباد بخش ماژان

برای اجرای این طرح که به نمایندگی از هشت طرح دیگر افتتاح گردید ، اعتباری بالغ بر 10 میلیارد و 935 میلیون تومان هزینه شده است.

 گفتنی است ؛ این طرح با مشارکت بنیاد مسکن ، بنیاد علوی ، بخشداری ها و دهیاری ها و به متراژ 60480 متر مربع انجام گرفته است.
 
 
 
 
افتتاح پروژه توسعه پوشش اینترنت پرسرعت ماژان و فدشک در پنجمین روز از هفته دولت

این طرح با اعتبار بالغ بر 9 میلیارد تومان اجرا گردیده است.

با راه اندازی سایت ایرانسل و پوشش اینترنت ماژان و فدشک ، روستای غوریان بخش جلگه ماژان نیز از اجرای این طرح بهره مند می گردد.

گفتنی است ؛ در راستای ارائه خدمات نوین مخابراتی ، پیگیری‌ها برای ارتقای وضعیت آنتن دهی تلفن و اینترنت و عملیات راه اندازی و ارتقاء تکنولوژی سایتهای همراه به نسل دوم و سوم و چهارم در شهرستان ادامه دارد.
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 232
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal